14 listopada 2012

ONAMATO

W Krakowie przybywa coraz więcej ciekawych, oryginalnych miejsc. Zające miały okazję poznać jedno z nich. To galeria ONAMATO zlokalizowana w starej kamienicy na IIp. (ul. Bracka 7/4, 31-005 Kraków) założona i prowadzona przez energiczną Olę Dyras. Ola ukończyła Wydział Grafiki na krakowskiej ASP i zajęła się sztuką na dobre. ONAMATO sztukę wystawia, sztukę sprzedaje i sztuki uczy. Zarówno tych dużych jak i tych małych. Wszystko w kameralnej, niemal domowej atmosferze. Miejsce do którego prowadzą stare, drewniane, skrzypiące schody. Miejsce, którego okna wychodzą na jedną z bardziej artystycznych uliczek Krakowa. Miejsce to bardzo klimatyczne, młode duchem i świeże w pomysłach. Zajączek Mały wyszedł z niego ze swoją własną, pierwszą, jesienną grafiką. Przed nami wernisaż dziecięcych prac wykonanych na tutejszych warsztatach, który odbędzie się już w grudniu. Czekamy :)


Odbitka pierwsza i jedyna. Wartość - bezcenna.2 komentarze:

 1. Macie może ochotę wziąć udział w candy i wygrać fajną, spersonalizowaną bluzeczkę lub body, z krótkim lub długim rękawkiem? Jeśli tak to zapraszam:
  http://babylandiaa.blogspot.com/2012/10/uwaga-konkurs-mikoajkowy.html

  A może chcielibyście stać się posiadaczami ciekawej książeczki z bajkami, albo pięknej zakładki do książek ze zdjęciami przez Was wybranymi? Myślę, że to mogłby byc wspaniała pamiątka lub prezent. Spójrzcie sami:
  http://ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com/2012/10/mikoajkowe-candy.html


  Serdecznie zachecam do wspólnej zabawy i bardzo przepraszam za spam...
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uroczy Wasz blog, przyjemnie się czyta :) POzdrawiam!

  OdpowiedzUsuń